Rujan 2017

Siječanj 2017

2017-01-24 09:30:13

Vukovar 2012.

Podsjećamo Vas da u nedjelju 18.11.2012. u 18.00 upalite svijeće u Vukovarskoj ulici i time izrazite duboko poštovanje herojima i stradalnicima Domovinskog rata.

FOTOGRAFIJE

Dan neovisnosti RH - 8. listopada

Nastava se ne će održati u ponedjeljak, 8. listopada 2012. kada obilježavamo

Dan neovisnosti Republike Hrvatske.

Tog dana je Sabor Republike Hrvatske 1991. godine jednoglasno donio

Odluku o raskidu svih državnopravnih veza Republike Hrvatske s bivšom državom SFRJ.

Sabor je utvrdio da Republika Hrvatska više ne smatra legitimnim i legalnim ni jedno tijelo dotadašnje SFRJ, te da ne priznaje valjanim niti jedan pravni akt bilo kojeg tijela koje nastupa u ime bivše federacije, koja više, kao takva, ne postoji.

Odluka.pdf

MANUŠKI JUBILEJI

100 joj je ljeta , a još i danas od ljepote cvjeta!

100 GODINA ZGRADE

60 GODINA ŠKOLE

obilježavamo školskom priredbom na

blagdan Marije Pomoćnice

24. svibnja 2012.

u dvorani Nadbiskupskog sjemeništa u Splitu,

Zrinsko-frankopanska 19.

FOTO-GALERIJA

::

Hrvatski državni sabor donio je 1999. godine Odluku o proglašenju

18. studenoga

"Danom sjećanja na žrtvu Vukovara 1991. godine ",

kojom je određeno na dostojanstven i primjeren način odati počast svim sudionicima obrane Vukovara - grada simbola hrvatske slobode.

Djelatnici OŠ Manuš će nazočiti svečanosti obilježavanja Dana u Vukovaru dok će učenici u 17:30 u Vukovarskoj ulici upaliti svijeće u znak sjećanja na žrtve Vukovara.

EKSKURZIJA 2011.