Dan škole

Autor: Administrator , 19. 5. 2017.

U srijedu, 24. svibnja 2017. obilježit ćemo naš Dan škole.

Svečani program počinje u 18.00 na našem školskom igralištu i nastavlja se druženjem u našem školskom dvorištu. Program otvaraju naši vrijedni, mali folkloraši.

Svi razredi, od 1. do 8. imat će svoje prodajne štandove.

Dio prihoda od prodaje ide za potrebe tiskanja školskog lista.

Za vrijeme druženja, od 18.00 do 20.00 održat će se kviz na temu: „Koliko poznajemo stare spliske riči". Ekipe za kviz imaju 4 člana iz reda učenika, a peti član može biti bilo koja odrasla osoba.

To nije sve... svi koji žele pokazati svoj pjevački talent mogu se prijaviti na Karaoke profesoru glazbene kulture.

Prikazat ćemo i naše marljive sportaše i Aikido sekciju.

Taj dan nastava u popodnevnoj smjeni počinje u 13.00, sve se odvija po rasporedu, osim što neće biti 6. školskog sata.

U četvrtak, 25. svibnja u 18.00 u našoj društvenoj dvorani održat će se svečana promocija slikovnice Glagoljica i promocija likovnih radova na temu Prava djece.

Svi ste pozvani da uveličate ove naše velike svečanosti.

PS. Čekaju vas velika iznenađenja!

Ravnateljica Marita Guć