Autor: Administrator , 2. 6. 2017.

• BESPLATNE MARENDE I SUFINANCIRANJE PREHRANE UČENIKA U PRODUŽENOM BORAVKU

ZAHTJEV - marende

ZAHTJEV - CB

Zahtjeve koje ste predali prošle školske godine nije potrebno obnavljati jer rješenja vrijede do kraja osnovnoškolskog obrazovanja.

Samo učenici prvih razreda i eventualno učenici viših razreda koji su ove godine stekli navedeno pravo trebaju do 30.6.2017. zahtjeve zajedno s potrebnom  dokumentacijom dostaviti Gradu Splitu na protokol u Centralnu pisarnicu.

Zahtjevi predani nakon 30. 9. 2017. rješavat će se od mjeseca zaprimanja predmeta.

Bonovi za kupnju školskih udžbenika dijelit će se u tajništvu od 28. 8. 2017.  do 8. 9. 2017.

Marijana Hraste, tajnica

ZAHTJEV_bon_za_ud_zbenike_2016.doc (35.50 KB)