Autor: Administrator , 7. 6. 2018.

Autor: Marijana Hraste, tajnica

• BESPLATNE MARENDE I SUFINANCIRANJE PREHRANE UČENIKA U PRODUŽENOM BORAVKU

ZAHTJEV - marende

ZAHTJEV - CB

Zahtjeve koje ste predali prošle školske godine nije potrebno obnavljati jer rješenja vrijede do kraja osnovnoškolskog obrazovanja.

Samo učenici prvih razreda i eventualno učenici viših razreda koji su ove godine stekli navedeno pravo trebaju do 30.6.2018. zahtjeve zajedno s potrebnom  dokumentacijom dostaviti Gradu Splitu na protokol u Centralnu pisarnicu.

Zahtjevi predani nakon 30. 9. 2018. rješavat će se od mjeseca zaprimanja predmeta.

ZAHTJEV_(marende)_2016.doc (39.00 KB)
ZAHTJEV_(CB)2016_(1).doc (39.00 KB)