Sufinanciranje nabavke školskih udžbenika

Autor: Administrator , 22. 9. 2017.

U prilogu je zahtjev za sufinanciranje nabave osnovnog kompleta školskih udžbenika za učenicu/ka drugog, trećeg ili četvrtog razreda osnovne škole u školskoj godini 2017./2018.

Rok za dostavu ispunjenog i potpisanog obrasca Zahtjeva u školu koju učenik pohađa je do petka, 6. listopada 2017. godine.

Molimo Vas da vodite računa da uz svaki zaprimljeni Zahtjev je priložena i obvezna dokumentacija (preslike osobne iskaznice i kartice tekućeg ili žiro računa podnositelja).

ZAHTJEV

Zaključak