Dan kravate - svečano obilježavanje: 18. listopada 2017.

Autor: Administrator , 16. 10. 2017.

Dragi naši Manušani, poštovani roditelji, učenici i djelatnici!

Najljepšu priču o KRAVATI, našem nacionalnom simbolu, prema već tradicionalnom običaju, ispričat ćemo i ove godine..

Obilježavanje Dana kravate bit će u znaku školskog međunarodnog projekta „Mi djeca EU kažemo...“

HODOGRAM DOGAĐANJA:

11 satiSVEČANI PROGRAM u organizaciji KUD-a, održat će se ispred škole, kada će se uz pjesmu, ples i reviju oslikanih kravata na pročelju školske zgrade instalirati velika manuška kravata.

12 satiRADIONICE za učenike, predstavnike razreda i sve zainteresirane učitelje i roditelje:

• Radionica VEZIVANJA  KRAVATE

voditeljice: Vesna Grubić i Katarina Škiljo

• Radionica OSLIKAVANJA  KRAVATE

voditeljica: Ana Pletikosić

• Priča o povijesti i značenju kravate

voditeljica: Dragica Reljić

* * Svi učenici i učitelji dolaze u školu svečano odjeveni s kravatama oko vrata!

Pozivamo sve zainteresirane roditelje, bake i djedove da nam se pridruže u svečanom obilježavanju Dana kravate, te ujedno sudjeluju u našim prigodnim radionicama.

Radujemo se lijepim događanjima i zajedničkom druženju!

Pedagogica: Vesna Grubić