Božić 2017.

Autor: Administrator , 18. 12. 2017.

Božićni ugođaj u Manušu (izradila: Lahorka Havranek - Bijuković):

Petak, 22. prosinca 2017. posljednji je nastavni dan prvog obrazovnog razdoblja tekuće školske godine. Tog dana održat će se 4 školska sata redovne nastave po 30 minuta, bez malih odmora. Nema produženog boravka.

Druga smjena  započinje u 10.00 sati.

Nastava u drugom obrazovnom razdoblju počinje u ponedjeljak, 15. siječnja 2018.:

• u 8.00 sati:1.a, 3.a, 4.c, 5. i 7. razredi  i PB
  • u 14.00 sati: 2.a, 4.a,4.b, 6. i  8. razredi.

BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ I SRETNU  NOVU 2018.

ŽELI  VAM  VAŠA   RAVNATELJICA!