Organizacija dopunskog rada

Autor: Administrator , 19. 6. 2015.

Za učenike koji na kraju nastavne godine imaju ocjenu nedovoljan (1) škola organizira dopunski rad koji je učenik dužan pohađati.

Dopunski rad u našoj školi za Hrvatski jezik i Kemiju započinje u utorak (23.6.) i održavat će se u jutarnjoj smjeni prema sljedećem rasporedu:

UTORAK  (23.6.)

SRIJEDA  (24.6.)

PETAK (26.6.)

PONEDJELJAK (29.6.)

UTORAK  (30.6.)

1. i 2. školski sat

U slučaju da učenik ne ostvari očekivane ishode u navedenim terminima, nastavlja dopunski rad u dogovoru s učiteljem. Dopunski rad ne može biti kraći od 10 i dulji od 25 sati po nastavnome predmetu.

U slučaju da učenik tijekom dopunskoga rada ostvari očekivane ishode, učitelj mu zaključuje prolaznu ocjenu.

Ako se učeniku nakon dopunskoga rada ne zaključi prolazna ocjena, učenik se upućuje na popravni ispit koji se održava krajem školske godine, a najkasnije do 25. kolovoza tekuće godine. Također, ako je učenik opravdano izostao s dopunskog rada upućuje se na predmetni ispit.

Ivana Goreta, pedagoginja