> Natječaji

domar - ložač

Autor: Administrator , 13. 6. 2016.

OSNOVNA ŠKOLA MANUŠ-SPLIT

Vukovarska 11

21000 SPLIT

Tel/fax:346-618,360-235

Klasa:602-02/16-01/123

Urbroj:2181-63-16-01

Split, 13. lipnja 2016.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( „Narodne novine“ br. 87/08., 86/09., 92/10.,105/10.,90/11 i 5/12,16/12.,86/12.,126/12.,94/13.,152/14.), Osnovna škola Manuš-Split, raspisuje

za radno mjesto

- domar - ložač – jedan izvršitelj/ca, na neodređeno puno radno vrijeme, uz probni rad od dva mjeseca.

Uvjeti:  Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( „Narodne novine“ br. 87/08., 86/09., 92/10.,105/10.,90/11 i 5/12,16/12.,86/12.,126/12.,94/13.,152/14.),  i Pravilniku o stručnom osposobljavanju i provjeri znanja za upravljanje i rukovanje energetskim postrojenjima

Pored općih uvjeta kandidati moraju zadovoljiti propisane posebne uvjete:

- srednja stručna sprema - 4 godine

- uvjerenje o osposobljenosti  za rukovatelja centralnog grijanja

-  uvjerenje o posebnoj zdravstvenoj sposobnosti  za obavljanje poslova posebnim     uvjetima rada ( izabrani kandidat će biti upućen na prethodno utvrđivanje zdravstvene sposobnosti za poslove sa posebnim uvjetima rada).

Uz prijavu kandidati trebaju priložiti: životopis, preslik domovnice, preslik svjedodžbe o stečenoj stručnoj spremi, preslik uvjerenja o položenom ispitu za ložača centralnog grijanja, uvjerenje o nekažnjavanju, u izvorniku (ne starije od 6 mjeseci).

Kandidat koji ostvaruje prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvario prednost pri zapošljavanju, kandidat koji ispunjava uvjete za ostvarivanje tog prava, dužan je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze ( u izvorniku) o ispunjavanju traženih uvjeta u skladu s posebnim propisom.

Prijave sa potrebnom dokumentacijom dostaviti na adresu Škole:

Osnovna škola Manuš - Split, Vukovarska 11, 21000 Split, s naznakom «za natječaj».

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od objave natječaja na oglasnoj ploči i web stranicama škole te oglasnoj ploči i web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Osoba koja nije podnijela pravovremenu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na javni natječaj.

Ravnateljica:

Marita Guć, prof.