preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Manuš" Split

Školska natjecanja

REZULTATI:

     HRVATSKI JEZIK

 

LiDraNo

Pozvani na županijsku smotru LiDraNo koja će se održati 12.2.2018. u HNK Split:

  • Luka Bajto, 6.b  (literarni rad)  
  • Vid Steffen Zanchi, 8.c (novinarski rad)

mentorica: Tamara Domić

     ENGLESKI JEZIK

     MATEMATIKA

 

POZVANI NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE (28.2.2018. u 10 sati):

5. razred (Lahorka Havranek - Bijuković):

  • Marta Ercegović, Ana Oreč, Nina Martinić

6. razred (Nelica Mitov):

  • Antonio Jović, Matej Duplančić, Roko Markovina

7. razred (Lahorka Havranek - Bijuković):

  • Antun Vučica

8. razred (Nelica Mitov):

  • Tonka Butorac, Ema Pezelj

NJEMAČKI JEZIK

(Tajana Bundara)

 

REZULTATI ŠKOLSKOG NATJECANJA IZ NJEMAČKOG JEZIKA

1.Vid Steffen Zanchi

2.Ema Pezelj

3. Marta Vukmir

4. Andrej Lukas

Na Županijsko natjecanje odlaze Vid Steffen Zanchi i Ema Pezelj. Sretno!

     GEOGRAFIJA

5. razred      6. razred      7. razred         8. razred

1. Marta Ercegović

2. Luka Šimić

3. Nina Martinić

1.  Luka Bajto 

2. Roko Markovina

3. Ana Kraljević

3. Ante Lisica        

1. Mihovil Parčina 

2. Franka Bohnert 

3. Antun Vučica           

1. Nando Duje Kuprešanin

2. Andrej Lukas         

3. Tonka Butorac

NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE POZVANI SU UČENICI:

  • 5. razred: Marta Ercegović, Luka Šimić
  • 6. razred: Luka Bajto
  • 7. razred: Mihovil Parčina
  • 8. razred: Nando Duje Kuprešanin, Andrej Lukas, Tonka Butorac

ISKRENE ČESTITKE!

Županijsko natjecanje održat će se 1. ožujka 2018. (četvrtak) u OŠ Ravne njive s početkom u 10:00 sati.

Rezultate priredila: mentorica Jelica Šaškor

POVIJEST

TALIJANSKI JEZIK

INFORMATIKA

Osnove informatike (Katica Jukić)

Klara Juras   23/30

Luka Anzulović Mirošević 18/30

Županijsko natjecanje održat će se na FESB-u (Ruđera Boškovića 32, Split), 9. veljače (petak) 2018. u 13.00 sati.  

 Natjecanje-izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna – LIK

FIZIKA

Ema Pezelj, 8.b pozvana je na županijsko natjecanje iz fizike.

mentorica: Ivana Pavković, prof.

NATJECANJE MLADIH TEHNIČARA

 

 

TZK

Športski uspjesi naših učenika:

 

STOLNI TENIS: 

  • učenici: 2. mjesto 

županijsko natjecanje: 4. mjesto

  • učenice: 3. mjesto

 

ŠAH:

učenici: 3. mjesto

 

SKIJANJE: 

učenice: 1. mjesto

Iskrene čestitke učenicima i njihovim mentoricama,

Mirjani Janković

i

Lani Jozipović!

 

Foto-galerija

 

 


CMS za škole logo
Osnovna škola "Manuš" Split / Vukovarska 11, HR-21000 Split / os-manus-st.skole.hr / ured@os-manus-st.skole.hr
preskoči na navigaciju