Hrvatski jezik 2024.

Leona Bajto (7.b) - 10. mjesto

Mentorica: Lahorka Havranek Bijuković

LIDRANO 2024.

Školski list Mravac predložen je za državno natjecanje.

Urednica: Ivana Goreta

Županijsko natjecanje iz informatike

Učenik Lav Mlinar (7.b) ostvario je 1. mjesto na županijskom natjecanju iz informatike u kategorijama:
- Osnove informatike
- Primjena algoritama
- Logo

Mentorica: Katica Jukić

STOLNI TENIS

Učenici i učenice naše škole sudjelovali su 16. veljače na županijskom natjecanju u stolnom tenisu. Učenice Tea Buzdovačić, Ema Majić, Rafaela Vučica, 8.b; Lorena Stanić, 8.c i Lola Stipičić, 7.a osvojile su 3. mjesto na natjecanju. Marko Kuščević, 8.b; Vito Palavra, 8.c; Marjan Šimundić, Josip Dujić i Filip Mužinić, 8.a osvojili su prvo mjesto te se uspješno plasirali na državno natjecanje koje će se održati 28. veljače u Poreču. Čestitke našim učenicima i mentorici Mirjani Janković!

ATLETIKA 2024.
Učenici naše škole sudjelovali su u srijedu, 20.3.2024., na županijskom natjecanju u atletici. Učenice Ema Majić, 8.b; Lorena Stanić, Ana Jakovina, Nika Kegalj, Manuela Buljan, Sara Mozara i Gabriela Mirić, 8.c; Katarina Mihanović, 8.a; Lola Stipičić i Marlena Bebić, 7.a; Dora Aleksić, 7.b i Nora Stanić, 5.b osvojile su 7. mjesto na natjecanju.
Učenici Marko Kuščević i Tino Pletikosić, 8.b; Vito Palavra i Dominik Ljubičić, 8.c; Marijan Šimundić i Adrian Bakotić, 8.a; Marino Turudić, Ivan Gabriel Kardum i Nikola Matijaš, 7.a osvojili su 1. mjesto te se uspješno plasirali na državno prvenstvo koje će se održati od 10.4.2024. do 12.4.2024. u Poreču. Pohvale našim učenicima na odličnim rezultatima i sportskom ponašanju te njihovoj mentorici Mirjani Janković!