Povijesna grupa

OD STAROG PISMA DO NOVOG PRIJATELJSTVA

Autor: Dragica Reljić, 16. 2. 2015.

Dragi učenici i učitelji,

krenuli smo s pripremama za doček gostiju u svibnju. Za njih imamo brojna iznenađenja, a jedno od tih iznenađenja biti će i POTRAGA ZA SALONITANSKIM BLAGOM. U osmišljavanju igre i pravila sudjeluju učenici 7.b razreda, ali i vaše ideje su dobrodošle.

Svoje ideje možete iznijeti učiteljicama Dragici Reljić i Nelici Mitov. Cilj nama je kroz zabavu upoznati zanimljivu prošlost slavne Salone.

Klikom miša na sliku  otvorit će vam se prezentacija o igri i pravilima! Naravno, igra je još uvijek u procesu izrade! Kada igra bude gotova pozivamo učenike i učitelje da sudjeluju u njezinom testiranju na licu mjesta, u Saloni.