PROJEKTNE AKTIVNOSTI U VELJAČI

Autor: Dragica Reljić, 12. 2. 2015.

Počele su  pripreme za svibanj kada nam u posjet stižu gosti! Učenici naše škole biti će mali turistički vodiči učenicima i učiteljima iz Portugala, Poljske, Rumunjske i Turske. Zahvaljući pomoći gospođe Alijane Vukušić, direktorice TZ grada Splita, a prije svega gospodinu Vjeranu Mlačiću, turističkom vodiču koji je s velikim žarom proveo naše učenik kroz Palaču, puno toga smo naučili. Gospodin Mlačić nam je nesebično poklonio svoje vrijeme i znanje kako bi što bolje predstavili kulturnu baštinu grada Splita učenicima i učiteljima iz zemalja-partnera u projketu "Od starog pisma do novog prijateljstva". Bez obzira na prilično nisku temperaturu toga dana, učenici su s velikim zanimanjem pratili izlaganje vodiča Mlačića.