> Knjižnica
ON-LINE KATALOG KNJIŽNICE

Ovdje možete pretraživati katalog naše knjižnice i dostupnost građe.

Upute za korisnike knjižnice u uvjetima epidemije COVID-19

IZVANUČIONIČNA NASTAVA

Autor: Katarina Škiljo, 9. 10. 2013.

IZVANUČIONIČNA NASTAVA

Kako bi se probudio interes za knjigom, čitanjem i pronalaženjem  informacija  iz raznih izvora znanja  učenici će sa svojim učiteljicama i knjižničarkom posjetiti  Gradsku knjižnicu Marka Marulića

Posjet je planiran po slijedećem rasporedu:

- 3.a : 04.10.2013., petak u 9 h

- 3.b, 3.c : 10.10.2013., četvrtak u 14 h

Učenici svih trećih razreda, pod vodstvom knjižničarke Katarine Škiljo i u pratnji svojih učiteljica, bili su u posjet Gradskoj knjižnici Marka Marulića. Tamo ih je srdačno dočekala mlada knjižničarka i provela kroz cijelu knjižnicu. Upoznali su cijeli prostor knjižnice te usluge koje GKMM pruža: razne radionice, događanja, izložbe, prezentacije i tečajeve za sve uzraste...Zanimljivo je bilo vidjeti: Odjel za djecu i mlade, Odjel multimedije, Odjel periodike, Odjel za odrasle, izložbeni prostor te Zavičajnu zbirku Spalatina.

Pri ovom skupnom posjetu, mnoga su se djeca učlanila i tako stvorila još veću mogućnost širenja znanja.