Na Državnom prvenstvu u košarci, održanom u Poreču od 13. do 15. travnja 2026., naše su učenice ostvarile izvanredan uspjeh osvojivši 2. mjesto!
Ekipa u sastavu: Marijeta Matijević, Vana Košta, Ema Kandić, Mia Grgurević, Lucija Desnica, Anja Mach (8.b), Lena Ordulj (8.c), Andrea Gabrić (7.b), Kiara Duka i Ameli Pranić (6.b) pokazala je odličnu igru, borbenost i pravi sportski duh tijekom cijelog natjecanja.
Čestitamo našim košarkašicama na sjajnom uspjehu, kao i njihovoj mentorici Mirjani Janković na predanom radu i podršci!
Osim toga, nakon osvojenog 1. mjesta na školskom natjecanju u košarci 3 na 3, učenice Mia Grgurević, Ema Kandić, Vana Košta, Marijeta Matijević (8.b) i Lena Ordulj (8.c) osvojile su i 1. mjesto na županijskom natjecanju, čime su osigurale plasman na Državno prvenstvo koje će se održati u Poreču od 27. do 29. travnja.
Ponosni smo na vaše uspjehe i želimo vam puno sreće na nadolazećem natjecanju!
Ivana Goreta

