NOVI ETWINNING PROJEKT SWEETY STEAM

Autor: Lahorka Havranek Bijuković, 27. 9. 2021.

Početkom nove nastavne godine pridružili smo se novom eTwinning projektu "Sweety STEAM". U projektu sudjeluju zemlje partneri Turska, Jordan, Gruzija, Srbija, Poljska , Portugal i Hrvatska. U projektu će sudjelovati desetak učenika 5. i 7. razreda naše škole te učiteljica matematike Lahorka Havranek Bijuković i učiteljica engleskog jezika Danijela Erceg. Projekt povezuje književnost i STEM kroz čitanje djela " Charlie and the chocolate factory" i izvođenje prigodnih pokusa. Bit će ovo vrlo sladak projekt jer planiramo i posjet tvornici čokolade, kao i puno drugih zanimljivih aktivnosti.