Osnovna škola Manuš-Split

Hallo! Sprich mit mir!

Naša prva videokonferencija

Autor: Tajana Bundara, 9. 12. 2020. 17:23

03.prosinca naši marljivi petaši imali su priliku upoznati nove prijatelje iz OŠ Kamen-Šine i to sve na njemačkom jeziku.

Hallo! Sprich mit mir!

Autor: Tajana Bundara, 4. 11. 2020. 17:31

Strani jezici igraju važnu ulogu na tržištu rada i bitna su komponenta vještina 21.stoljeća, no na žalost, u osnovnoj školi, drugi strani jezik je potpuno marginaliziran i ne uživa status koji mu pripada s obzirom na cjeloživotnu vrijednost koju pruža. Kako bi podigli jezične kompetencije i motivaciju naših učenika za učenje stranih jezika, odlučili smo kreirati ovaj projekt usmjeren primarno na vještine govorenja i slušanja.

Želimo povezati učenike na lokalnoj razini, i nastavno gradivo oživjeti kroz videokonferencije koje će se odvijati u kvartalnom vremenskom okviru uz dodatno obilježavanje posebnih dana.

Metode koje ćemo upotrijebiti su suradničko učenje, učenik-učeniku, projektni radovi, igrifikacija, uporaba IKT-alata.

Sigurnost na internetu

Kako zaštititi djecu na internetu (videozapis)

HAKOM BROSURA 2018.pdf

SPLIT - PRIJATELJ DJECE