Profesionalna orijentacija - prezentacija

KAMO NAKON OSNOVNE ŠKOLE ? ? Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vesna Grubić, 8. 4. 2013. 09:26

DRAGI OSMAŠI,

nalazite se na jednoj od prekretnica u vašem životu. Istodobno zatvarate jedno, a otvarate drugo poglavlje pustolovine zvane život. Znamo da vam nije lako, jer ipak birate zanimanje u kojem ćete vjerojatno raditi cijeli život.  Zato prikupite sve informacije, razgovarajte sa svojim roditeljima i donesite ispravnu odluku. Vjerujemo u vas i želimo vam uspješno daljnje školovanje.