Projektne aktivnosti u travnju(GREEN SCREEN VIDEO)

Autor: Lahorka Havranek Bijuković, 29. 6. 2022.

U travnju je bila naša zadnja projektna aktivnost. Nakon što su učenici iz svih partnerskih škola zajednički stvorili priču "Candy with a Hat on a Chocolate Way" , došlo je vrijeme da se ta priča i vizualno uobliči. Zadatak je bio da svaki projektni tim snimi svoj dio priče, i to pomoću tehnike Green Screen. Kako nismo profesionalci, naš Green Screen su bila dva velika zelena hamera, ispred kojih su glumci odradili svoj dio posla, a ostatak ekipe se pobrinuo da to bude i kvalitetno snimljeno. Na koncu su svi ti mali snimljeni dijelovi priče o Candy, postali dio vizualizirane priče / videa, kojeg možete ovdje i pogledati.