Kraj školske godine

Autor: Administrator , 8. 6. 2017.

U srijedu, 14. lipnja 2017.  je zadnji nastavni dan ove školske godine. Održat će se četiri nastavna sata po 45 minuta. Tri sata nastave radit će se po rasporedu, a četvrti školski  sat  je sat razrednika.  Druga smjena počinje u 13 sati.  PB će raditi  do 14 sati .

Svečana podjela svjedodžbi učenicima VIII. razreda:

​​​27. 6. 2017. (utorak) u 18 sati.

• Podjela svjedodžbi:
    • I., III., V. i VII. razredi: 30. 6. 2017. (petak) u 9 sati