> Natječaji

::

Autor: Administrator , 4. 4. 2017.

Split, 3. travnja 2017.

OŠ MANUŠ

VUKOVARSKA 11

21000 SPLIT

KLASA: 602-02/17-01/86

UR.BROJ: 2181-63-17-1

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi,  OŠ Manuš-Split, Vukovarska 11, raspisuje

za radna mjesta

1. UČITELJ/ICA GEOGRAFIJE - 1 izvršitelj/ica - na određeno puno radno vrijeme- do povratka radnice s bolovanja.

Uz zamolbu dostaviti: životopis, domovnicu, diplomu i uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci na adresu Škole s naznakom ''za natječaj''.

Rok za prijavu na natječaj je 8 dana od dana objave na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i škole.

Nepotpune i nepravodobne zamolbe neće se razmatrati.

Ravnateljica:

Marita Guć, prof.